Aneta Langerová – Pár míst…

AKUSTICKÝ KONCERT SE SMYČCOVÝM TRIEM A KLAVÍREM

Divadlo Hybernia 17. prosince 2013 v 19:30 h

Jediný letošní koncert Anety Langerové v Praze

Svůj jediný letošní koncert v Praze připravila Aneta Langerová svým fanouškům téměř pod stromeček. Týden před Vánoci vystoupí v Divadle Hybernia za doprovodu smyčcového tria a klavíru se svým úspěšným akustickým projektem Pár míst... V nových úpravách zazní například píseň Vzpomínka, Malá mořská víla ale i nezapomenutelná skladba Voda živá.

Osobitá zpěvačka, skladatelka a textařka Aneta Langerová si nedávno splnila svůj velký sen – společně s Jakubem Zitkem zaranžovala vybrané písně z dosud vydaných alb a vyrazila v doprovodu vynikajících muzikantů na turné Pár míst… Vedle již zmíněného pianisty JAKUBA ZITKA ji doprovází violista VLADAN  MALINJAK, houslistka VERONIKA VALIŠOVÁ a violoncellistka DOROTA BAROVÁ. Společně s Anetou tvoří jeden organismus s jedním srdcem a společným dechem. Každý koncert je velkým a neopakovatelným zážitkem.

V roce 2012 bylo turné Pár míst… zaznamenáno na CD a DVD se stejnojmenným názvem. A právě za toto album získala Aneta prestižní cenu Akademie populární hudby Anděl 2012 v kategorii zpěvačka roku.

„Pár míst je můj vysněný projekt, na pódiu jsem se během koncertů ještě nikdy necítila tak svobodně jako teď. Stále se poznávám a hledám a dá se říct, že tady jsem se zatím našla asi nejvíc,“ říká o svém posledním koncertním projektu Aneta.

Předprodej v síti Ticketportal, Ticketpro, v pokladně Divadla Hybernia. 

Video

Píseň vzpomínka - ukázka z koncertu z Pár míst…

ČT live (krátký sestřih koncertu Bio Oko)